تبلیغات
sprinco - دوباره سلام

sprinco
. صفحه نخست.............. ........ لیست مطالب .
نوشته شده در تاریخ شنبه 15 مرداد 1390 به قلم سعید

سلام. بعد از مدت ها دوباره آپ شدیم. برای این مدتی که وبلاگ راکد بود دلیل موجهی داشتیم و یه جورایی نباید می نوشتیم. از همه دوستانی که تو این مدت به ما سر می زدن و نظر میدادن و منتظر مطالب جدیدمون بودن تشکر میکنم.

بریم سراغ چند تا سوژه روز.

اول یه انتقاد و اعتراض به وضعی که این روزا داریم. ماه رمضانه و روزه داری. آخه چرا کسی نیست به 16 ساعت روزه اعتراض کنه. یادمه زمان خاتمی فوقش 14 ساعت روزه می گرفتیم. ولی از زمانی که احمدی نژاد اومد سر کار این ساعات افزایش پیدا کرد و در حال افزایشه. یعنی چی آخه ؟! با این کار چه هدفی دارن؟ خب معلوه؛ می خوان ملت نون خوردن رو فراموش کنن و صرفه جویی و پیشرفت. هوا رو هم گرم کردن که بیشتر عذابمون بدن. sprinco اعتراض رسمی خود را به این سیاست نادرست اعلام میدارد و مهمترین عامل این رویداد را جریان منحوس "عنهرافی" می داند.

حرف از جریان انحرافی شد. مطلب بعدی ما در مورد جریانات بعد انقلابه که در برابر حق مطلق و حقیقت محض و عدالت تمام و سیاست برتر و صراط کاملا مستقیم، ایستادن. پس این مورد رو فعلا می بندیم.

از گرمای شدید هوا میشه چند تا نتیجه رو پیش بینی کرد. کم آبی و خشکسالی و خشکی. کم آبی رودها، خشکسالی جوی و خشکی آبها و رودها و دریاچه ها. آخی دریاچه ها. برای بهره برداری از این گرما و خشکی میشه خیلی کارا کرد. مثلا میشه اراضی خشک شده رو به حراج گذاشت. مطمعنا زمین های هزاران متری مشتری های خوبی خواهند داشت. مثلا همین شورزار خودمون. میدونین چقدر سود اقتصادی داره اگه حراج بشه. فک کن. از پلی هم که روش ساختن میشه به عنوان جاذبه توریستی استفاده کرد. به عنوان یک ایده جدید پل سازی. "پل سازی کوهی". تو این نوع پل سازی نقش عمده رو مهندسای معدن دارن و در درجه بعد کامیون دارا و شاگرداشون. مکانیزم این تکنیک جدید خالی کردن کوه تو دریاست که میشه پل. وظیفه کوه کندن و آتشباری بر عهده مهندسای معدن و وظیفه خالی کردن، کامیون ها. شاگرد کامیونی هم فرمان میده که درست خاک بریزه.

 در مورد جریانات منطقه. مبارک که محاکمه شد و سایر دیکتاتورها هم ان شالا میشن. البته وقتی سرنگون میشن که از خون ریزی سیر بشن. ولی حالا حالا ها خیال غرق شدن تو خون ملتشونو ندارن. تاریخ یه چیز بزرگ بهمون یاد داده که همیشه خون بر شمشیر پیروزه.

 یه نکته مهم. کاش بدون فکر کردن که چی به نفع منه، سایر دولت ها جهت گیری و سیاستشنون رو بر اساس منافع و خواست ملت انقلابی تدوین می کردن. الان همه به فکر اینن که کدوم  طرف پیروز درگیری میشه و برای پیروزی متحدشون هر کاری میکنن. رسید مطلب؟

راستی دیروز 14 مرداد سالروز انقلاب مشروطه بود. 105 سال پیش قانون رسمی و قانون گزار رسمی تو ایران شکل گرفت. باشد که در آینده به روزهای خونین گذشته و حال خود ببالیم. (این آخرش کپی بود از یه وبلاگ دوست)  

 فعلا 
طبقه بندی: جهت اطلاع،  سیاسی،  اجتماعی، 
برچسب ها: دوباره سلام، مسائل روز،
SPRINCO


http://io.gamgos.net/activation/WL1QJFSD2KCFurhbT5Sc8XmbimCR8PiBbKgjkcwAAmyQlgHB8ujh3Q-c-c
موضوعات
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
ابر برچسب ها
دوستان ما
آمار سایت
بازدیدهای امروز : بار
بازدیدهای دیروز : بار
كل بازدیدها : بار
تعداد نویسندگان : نفر
كل مطالب : عدد
مطالب ما
GPS
قالب وبلاگ