تبلیغات
sprinco - شهردار ارومیه برکنار شد ...

sprinco
. صفحه نخست.............. ........ لیست مطالب .
نوشته شده در تاریخ جمعه 2 مهر 1389 به قلم سعید

در این متن ما با بررسی و تحلیل روزانه اخبار یک ماه گذشته شهرداری ارومیه سعی داشتیم دلیلی برای برکناری شهردار زحمتکش ارومیه جناب مهندس بازیان پیدا کنیم. ولی به نتیجه ای نرسیدیم.

در این متن از ابتدا اخبار خبرهایی خوب و خوش از توانایی و فعالیت حداکثری و کار خوب و شهردار و شهرداری خبر میاد. ولی یه باره اعلام میشه : "شهردار ارومیه برکنار شد" . دلیلش هم معلوم نیست. البته تو اخبار زمزمه هایی ازش شده. ولی دلیلش

تیتر و خلاصه اخبار یک ماه گذشته شهرداری در ادامه مطلب آورده شده. امیدوارم شما پاسخ این سوال بزرگ ما را بدهید که " چرا مهندس بازیان برکنار شد؟ "

تمامی اخبار منتشر از سایت شهرداری ارومیه گرفته شده است.

 

 

و اما تیتر اخبار یک ماه گذشته که همش فعالیت جانانه شهرداری رو نشون میده. ولی از 30 شهریور به بعد همه چی به هم میریزه

 

 

4 شهریور

شهردار ارومیه: تیم فوتبال شهرداری ارومیه امسال در لیگ دسته یک فوتبال کشور شرکت می کند

این تیم با تولیت شهرداری ارومیه و با همکاری برخی نهادهای استانی در مسابقات فصل آینده لیگ جام آزادگان به رقابت با حریفان خواهد پرداخت.

فعالیت های خوبی در جهت آماده سازی، استخدام سرمربی تیم، رایزنی با فعالان ورزش استان و کشور و همچنین اختصاص بودجه مناسب برای این تیم انجام شده است  

 

6 شهریور

سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهردار ارومیه

شهردار ارومیه گفت: مدیریت شهری در دوره اخیر خود را تمام عیار در خدمت مردم و شهروندان قرار داده است .پرداختن به مشکلات مردم در بخش مدیریت شهری و ارائه حداقل ها و تلاش برای رسیدن به حداکثرها از مهمترین اقداماتی است که شهرداری به آن اهتمام دارد.

وی همچنین با اذعان بر وجود نقصان در شهر گفت: بخش عظیمی  از این نقصان ها حاصل بی توجهی های گذشته است و شهرداری در حال حاضر با تبدیل کردن شهر به کارگاه بزرگ عمرانی می خواهد این مشکلات را در حد مطلوب برطرف کند. در دوره اخیر با نگاه برنامه محور،  شهر را مدیریت می کنیم و در این راستا از توان مردم و بخش خصوصی و همچنین دولت می خواهیم بیش از پیش بهره مند شویم.

بازیان با تاکید بر نگاه همه جانبه و توسعه متناسب شهری در ارومیه اظهار کرد: در همه جای شهر کار و اقدام عمرانی و خدماتی انجام می دهیم و با سرعت تمام درخدمت توسعه شهر فعالیت های خود را به پیش می بریم. وی همچنین از کلنگ زنی تقاطع غیرهمسطح ابوذر در آینده نزدیک خبر داد

 

 

9 شهریور

همزمان با آخرین روزهفته دولت؛  پروژه های عمران شهری شهرداری ارومیه به بهره برداری رسید

این طرح ها که 10 طرح بزرگ در قالب 246 پروژه عمرانی را شامل می شود با صرف اعتباری بالغ بر 280میلیارد ریال و در سطح شهر ارومیه اجرا شده اند.

این پروژه ها ساماندهی و آسفالت 51 خیابان و 158 کوچه، احداث پل مکانیزه عابر پیاده در خیابان والفجر، احداث و بهره برداری از زیرگذر پل قویون و پیاده رو سازی در سطح 27 هزار مترمربع از مناطق چهارگانه شهر را  شامل می شود.

احداث و پوشش کانال، جدول گذاری با 76 هزار متر طول، احداث سرویس بهداشتی، احداث پل بهاران، نماسازی هفت باب مسجد و و اصلاحات هندسی معابر از جمله دیگر پروژه های افتتاحی در هفته دولت هستند.

 

 11 شهریور

 پروژه ها به پشتوانه مدیریت اجرایی قوی به کام مردم شیرین خواهند شد

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ارومیه (لطیفه مبین) گفت: اجرای پروژه های فاخر در توسعه و آبادانی شهر و بهبود سیمای شهری موثر بوده و زمانی این پروژه ها به کام مردم شیرین تر است که از مدیریت اجرایی قوی با ایجاد بسیتر مناسب اجرایی و تامین اعتبار لازم با مدت زمان مشخص همراه باشد .

 

14 شهریور

 اقدامات جسورانه شهردار در بر آورده کردن مطالبات بر حق مردم جای تقدیر دارد

رئیس شورای اسلامی استان آذربایجان غربی (رسول اصغر زاده)  در مصاحبه اختصاصی با سایت خبری گفت : شهردار ارومیه به لحاظ توانمندی در امور اجرایی و سوابق چندین دوره حضوردر شورای شهر توانست به پشتوانه شورایی منسجم جسورانه وارد عرصه عمران شهری شود و مطالبات برحق مردم را براورده نماید . 

 

15 شهریور

 80 درصد مصوبات شورای شهر از طرف شهرداری اجرا شده است

نائب ریس شورای اسلامی شهر ارومیه (محمد حضرت پور) در مصاحبه اختصاصی با سایت خبر ی گفت : بیش از 80 درصد مصوبات شورای شهر ارومیه توسط شهردار اجرا شده است .

 

نائب رئیس شورای اسلامی شهر با ارزیابی مثبت از عملکرد شهردار گفت : وظیفه شورا سوال و شهردار نیز پاسخگو بودن است که برای داشتن سیستمی پویا همیشه باید عملکرد ها مورد نقد و پرسش قرار گیرد .

 

15 شهریور

رجعتی دوباره به نقش پیاده رو ها در شهر

 مدیریت شهری  در ارومیه با به کارگیری اقدامات و راهکارهای موثر برای بازیابی هویت از دست رفته پیاده روها و ضروری دانستن این امر به عنوان متولی این قضیه از مدت ها قبل مطالعات وسیعی در زمینه بهسازی و مناسبت سازی معابر و پیاده روهای شهر انجام داد

در این زمینه مهندس بازیان شهردار ارومیه ، معتقد است : اگر می خواهیم مردم را به پیاده روی و استفاده کمتر از خودرو شخصی و وسایل نقلیه تشویق کنیم باید پیاده روهای مناسب داشته باشیم.

در هفته دولت بیش از 27 هزار متر مربع پیاده روسازی با اعتبار بالغ بر 7 میلیارد ریال از سوی مدیریت شهری تقدیم شهروندان ارومیه شد .

 

 17 شهریور

ساماندهی بیش از 40 ایستگاه اتوبوس

سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه (فرهنگ صفائی پور) با تاکید به اینکه امروزه تجربه و كاربرد عناصر شهری نشان داده كه استفاده از تجهیزات و مبلمان مناسبتا چد میتواند اثر مثبتی بر روی شهروندان و استفاده كنندگان از محیطهای شهری داشتهباشد افزود: ایستگا های اتوبوس همیشه مکان های مناسبی برای تبلیغات هستند. اصولا زمانی که شما منتظر اتوبوس هستید .
 

17 شهریور

 بازدید شهردار ارومیه از روند اجرای آسفالت معابر در منطقه یک

تاکنون در منطقه یک شهرداری ارومیه، بیش از 200 هزار متر مربع از معابر این منطقه در پنج ماه گذشته از امسال لکه گیری شده است. برای لکه گیری معابر منطقه یک شهرداری ارومیه، بیش از 45 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

گفتنی است تا پایان سال نیز بیش از 50 معبر شهری در حوزه منطقه یک شهرداری ارومیه آسفالت خواهند شد .

 17 شهریور

 تکذیبیه شهرداری ارومیه

به دنبال انتشار خبر استیضاح شهردار ارومیه در برخی سایت های مجازی و هفته نامه های محلی استان ، روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ارومیه ضمن تکذیب این خبر اعلام می کند : این موضوع در پی غرض ورزی برخی افراد بوده و از اساس کذب محض است و انتصاب آقای سحابی به عنوان سرپرست شهرداری شایعی بیش نیست .

 

18 شهریور

 عملکرد سازمان زیبا سازی شهرداری ارومیه در یک نگاه

 سازمان زیبا سازی شهرداری ارومیه در دو سال اخیر مهمترین چالش خود را تامین آرامش بصری در بین شهروندان قرار داده. توجه به نماها و رنگ ها ،نقاشی های دیواری و نصب مولفه های شهری و رنگ آمیزی مبلمان شهری بخشی از اقدامات این سازمان است که در سالجاری شتاب بیشتری گرفته است. رویکرد جدید شهرداری در بخش نورپردازی شهر خدمات دیگری از این سازمان است .

 

21 شهریور

شهردار ارومیه شایعه استیضاح را رد کرد

شهردار ارومیه شایعه استیضاح  را که  در روز های اخیر توسط برخی رسانه های مجازی مطرح شده  بود را فاقد سندیت عنوان و طرح این موضوع را کاملا بی اساس اعلام کرد و گفت : نگاه اغراق آمیز در برخی رسانه های مجازی و هفته نامه های داخلی باعث ایجاد این شبهه شده است و مسائل طرح شده به نوعی پیش قضاوتی بوده  و  به همین دلیل شهرداری پی گیر مسئله بوده و ادعای حقوقی خواهد کرد .

شهردار ارومیه ارزیابی از عملکرد مدیریت شهری در افکار عمومی و مسئولین را مثبت دانست و افزود: کارنامه مدیریت شهری در نزد افکار عمومی به لحاظ تعامل نزدیک با شورا قابل دفاع است و اگر طرحی برجا مانده و یا اجرا نشده است همگی با نظارت شورا بوده وشورا مسئول تنظیم سیاست های اجرایی شهرداری  است .و برخی اقدامات به تامین منابع مالی بستگی دارد و باید نگاه تعادلی داشته باشیم و نباید دچار افراط و تفریط شد .

 

25 شهریور

شهردار ارومیه: بیش از 200 پروژه عمرانی در شهر در حال اجراست

به گزارش خبرنگار سایت خبری شهرداری ارومیه، ابراهیم بازیان در گفتگوی تلویزیونی با بیان این مطلب افزود: بیش از 20 درصد پروژه های عمران شهری پروژه های مهم و فاخر هستند و از نظر ارزش مالی نیز بیش از 60 درصد به پروژه های فاخر اختصاص یافته اند.

شهردار ارومیه بودجه امسال مدیریت شهری را حدود 156 میلیارد تومان اعلام کرد و اظهار داشت: سهم عظیمی از این بودجه را باید با همراهی مردم تامین کنیم بطوریکه  دولت تنها 5/12 درصد از بودجه شهرداری را تامین می کند که این رقم به 100 میلیارد ریال می رسد.

وی ادامه داد: 417 هکتار بافت فرسوده در ارومیه وجود دارد که تلاش داریم با اجرای پروژه های شاخص این مناطق شهری را بهبود ببخشیم که در این راستا از پروژه های مشارکتی استفاده خواهیم کرد .

 

25 شهریور

تا پایان شهریورماه سالجاری،  بیش از 200 هزار تن آسفالت در معابر شهری ارومیه پخش می شود .

 

ابراهیم بازیان در گفت و گو با خبرنگار سایت خبری شهرداری ارومیه  با بیان این مطلب اظهار کرد: هدف گذاری سال جاری مدیریت شهری برای تولید و پخش آسفالت در معابر شهری حدود 300 هزار تن بوده است که تا پایان نیمه اول سال بیش از دو سوم این رقم محقق خواهد شد .

وی افزود: بیش از یک میلیون و 424 هزار متر مربع از معابر شهری آسفالت شده اند .

 

27 شهریور

شهردار ارومیه از ورود پروژه پیاده روسازی به فاز جدید خود خبر داد

شهردار ارومیه گفت: در هفته جاری پروژه پیاده رو سازی در ارومیه به فاز جدید خود وارد می شود. شهردار ارومیه از اجرای این طرح در 27 هزار متر مربع از پیاده روهای شهر تاکنون خبر داد.

 

30 شهریور

شهردار ارومیه برکنار شد

جلسه چهارصد و شصت و پنجم شورای اسلامی شهر ارومیه به صورت فوق العاده و غیر علنی دوشنبه برگزار و طی آن شهردار ارومیه استیضاح و برکنار شد.

 رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در گفتگوی تلفنی با تایید برکناری شهردار ارومیه به اتفاق آرای اعضای شورا افزود: ابراهیم بازیان، شهردار ارومیه در پی عملکرد ضعیف در مدیریت شهری و اجرای طرح های عمرانی توسط اعضای شورای اسلامی شهر استیضاح و با هشت رای موافق و یک رای مخالف برکنار شد.

 

پرویز جلیلی افزود: در جلسه دوشنبه شب، اعضای شورا از پاسخ های شهردار ارومیه مبنی بر عملکرد های عمرانی و مدیریت شهری وی، پس از انجام سوال و جواب های متعدد قانع نشدند و طرح استیضاح ایشان که هفته گذشته با تکذیب اعضای شورا همراه بود اجرا شد.

 

وی تاکید کرد: تاخیر در طرح های عمرانی، عدم توازن پروژه های شهری و عدم اجرای اقدامات عمرانی به موقع و کارکرد ضعیف در زمینه بهبود وضعیت عمرانی شهر، از جمله مهمترین سوالات و موارد مورد استیضاح شهردار ارومیه بود.

 

جلیلی گفت: طی این جلسه به اتفاق آراء، غلامرضا عدلدوست شهردار منطقه یک با حفظ سمت بعنوان سرپرست شهرداری تا اخذ حکم شهردار جدید تعیین شد.

 

شهردار ارومیه شب گذشته در حالی از سمت خود برکنار شد که به اذعان برخی کارشناسان و مردم عملکرد خوبی نسبت به دوره های قبل و شهرداران قبلی از خود ارائه داده است.
منبع: مهر

 

 31 شهریور

شهردار ارومیه در جمع مدیران شهرداری : خدمت در هیچ سنگری همچون خدمت در سنگر شهرداری نیست.

شهردار ارومیه گفت: خدمت در هیچ سنگری در کشور همچون خدمت در شهرداری نیست.

ابراهیم بازیان در جلسه شورای اداری شهرداری و در جمع معاونان ، شهرداران مناطق، مدیران عامل سازمانها و مدیران ارشد شهرداری ارومیه با بیان این مطلب افزود: کار در شهرداری به واسطه حضور مداوم در کنار مردم و کار بدون واسطه برای مردم بسیار لذت بخش و قابل توجه برای خدمت گزاری است.

وی در ادامه با قدردانی از همکاری مداوم و بی دریغ کارکنان شهرداری در مدت مدیریت وی بر شهرداری ارومیه اظهار کرد: تمامی کارکنان ، مدیران و کارگران شهرداری در دوره اخیر با تمام توان در خدمت شهر و اجرای فعالیت های متعد مدیریت شهری در ارومیه بوده اند و پس از این نیز خواهند بود.

وی با اشاره به برخی ویژگی های دوره مدیریتش بر شهرداری ارومیه گفت: این دوره ، دوره جهاد برای ساختن شهر، دوره جسارت برای اجرای طرح های فاخر و ویژه ،دوره تحول،  دوره تثبیت مدیریت در حلقه های میانی شهرداری، دوره تغییر نگاه مردم و مسئولان به شهرداری و افزایش رضایت مندی آنان از فعالیت های مدیریت شهری و دوره تبدیل شدن شهرداری به نهاد پیشتاز در عرصه های مختلف بوده است.

شهردار ارومیه در ادامه با تاکید بر اینکه در این دوره، برنامه های متعدد بلند مدتی برای ساختن شهر در سال های آتی برنامه ریزی و مطالعه شد، گفت: برای 20 سال آینده شهر برنامه داریم و شهرداران آینده می توانند با استفاده از این برنامه ها ارومیه را بیش از پیش در منظر مردم بهتر کنند.

بازیان استقلال بخشیدن به شهرداران مناطق برای اجرای فعالیت های مختلف را یکی از درخشان ترین فعالیت های مدیریت شهری در دوره تصدی وی بر شهرداری دانست و تاکید کرد: شهرداران مناطق با این استقلال توانستند فعالیت های خوب و قابل توجهی را در شهر انجام دهند.

وی با قدردانی از توجه مردم به مدیریت شهری در سه سال گذشته خاطرنشان کرد: مردم در این دوره با همراهی بی سابقه با مدیریت شهری، نگاه دیگری به شهرداری داشتند و این امر در نامه ها و دلنوشته های مردم به شهردار در سایت خبری شهرداری به روشنی دیده می شود.

وی همچنین با قدردانی از همراهی شورای اسلامی شهر ارومیه با شهرداری در سه سال گذشته تصریح کرد: افتخار می کنم که در مدت تصدی شهرداری ارومیه حتی یک مصوبه روی زمین مانده شورا نداشته ایم و تمامی مصوبات اجرایی شده است .

وی ابراز امیدواری کرد که با حضور مدیری دیگر در شهرداری ارومیه فعالیت های مدیریت شهری ادامه داشته و شاهد نصب مدیری شایسته توسط شورا در شهرداری ارومیه باشیم.

در این جلسه معاونان شهرداری و برخی مدیران و یک نفر از شهرداران مناطق در سخنانی با تاکید بر اینکه دوره اخیر مدیریت شهری دوره بی نظیری در اجرای فعالیت های متعدد بوده است ، از فعالیت ابراهیم بازیان در این مدت در شهرداری ارومیه قدردانی کردند.

31 شهریور

 انتصاب

با حضور ریاست محترم شورای اسلامی شهرجناب آقای جلیلی وتعدادی از اعضای محترم شوراهای اسلامی شهرومدیران و معاونین شهرداری ارومیه ، آقای غلامرضا عدل دوست به سمت سرپرستی شهرداری ارومیه منصوب ومعرفی گردید.

 

اینــــــــــجا ایــــــران اســــــت

 

به همــــــــــــــــــین راحتـــــــــــــتی ...
طبقه بندی: مطالب برتر،  جهت اطلاع،  اجتماعی، 
برچسب ها: ارومیه، شهرداری، شهردار ارومیه، مهندس بازیان، برکناری بازیان، استیضاح بازیان، برکناری شهردار،
SPRINCO


http://io.gamgos.net/activation/WL1QJFSD2KCFurhbT5Sc8XmbimCR8PiBbKgjkcwAAmyQlgHB8ujh3Q-c-c
موضوعات
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
ابر برچسب ها
دوستان ما
آمار سایت
بازدیدهای امروز : بار
بازدیدهای دیروز : بار
كل بازدیدها : بار
تعداد نویسندگان : نفر
كل مطالب : عدد
مطالب ما
GPS
قالب وبلاگ