تبلیغات
sprinco - جریمــه های بد حــجابی

sprinco
. صفحه نخست.............. ........ لیست مطالب .
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 16 شهریور 1389 به قلم ((SPRINCO))

چند وقتیه که طرح حجاب و عفاف افتاده سر زبون ها. برای این که این طرح با اقتدار انجام بشه نیروی انتظامی  و مسئولان ذی ربط جریمه هایی رو برای بد حجابی معین کردن. نرخ جریمه ها به شرح زیر است :

عینک بالای سر 18000 تومان

مانتو کوتاه 35000 تومان

مانتو روشن مخصوصا (قرمز و سبز ) 35000 تومان

لاک هر ناخن 5000 تومان

سولاریوم پوست (همون برنزه کردن) 25000 تومان

موی روشن از 50000 تومان تا 150000 تومان

 

اینم یه نمونه برگ جریمه:


   حـــــــرف اصلی :

تحلیل اسپرینکویی این طرح رو در ادامه مطلب مطالعه کنید (حتما بخونــید)

و اما تحلیل اسپرینکویی این طرح

 

1- اول این که از پولی که ازاین طرح به دست میاد نمیشه گذشت. حساب کنید چقدر پول میشه !!! و این خودش یه منبع مطمئن در آمد دولتیه. و این میتونه در پیش رفت روز به روز کشور نقش مفیدی داشته باشه.

 

2- دوم این که با این طرح ما اطمینان حاصل میکنیم که بعد یه مدت تمام این افراد بد حجاب به آغوش اسلام پیوسته و حجاب مقدس چادر رو انتخاب میکنن. یه موقع شک هم نکنین ها که این اتفاق نمی افته ها.

 

3- سوم این که مردم از این به بعد مثل ماشینا میشن. همون طور که میدونین جریمه های ماشینا با توجه به پلاکشون نوشته میشه. جریمه های این طرح هم به کد ملی هر نفر نوشته میشه. این که مردم بشن مثل ماشین و همواره همه چیزشون آنلاین باشه برای ما خیلی خوبه. چون الان کل دنیا داره ماشینی میشه. اگه ما امروز خودمونو با 100 سال پیش مقایسه کنیم میبینیم خیلی از کارایی که آدما اون موقع انجام میدادن الان توسط ماشین ها انجام میشه. فقط مونده بود خود آدما ماشین بشن که با این طرح دارن میشن. و این یه پیش رفت چشمگیر رو برای ما نوید میده.

 

4- مورد بعدی باز در مورد جریمه هاست. با انجام این طرح هر کس واسه خودش خلافی داره. فرض کنین اگه روزی دختری خواست ازدواج کنه، آقا داماد باید بره اول خلافی خانومو در بیاره بعد. این خودش از چند جهت خوبه :

 

الف) شان و ارزش دختر حفظ میشه. چون اگه پسری واقعا به دختری علاقه مند باشه، باید بره پشت صفهای بسی طویل خلافی بایسته و خلافی در بیاره. و با این کارش نشون بده که چقدر خاطر دخترو میخواد.

 

ب) با توجه به این که خلاف خانوما ممکنه بعد ازدواج هم ادامه داشته باشه ، انجام طرح باعث ثبات و صمیمیت بیشتر خانواده میشه. چرا که هر مردی مجبوره چند وقت یکبار بره خلافی در بیاره و عشق خودشو به خانومش اعلام کنه.

 

ج) برخی آداب و رسوم غلط قدیمی و سنتی از بین میره. مثلا اگه 20 سال پیش خانواده دختر شیر بهای آنچنانی از پسر میخواستن (که یه  رسم غلطه) الان فقط به پرداخت خلافی دخترشون راضی میشن.

 

5) یکی دیگر از نقاط قوت این طرح گیر ندادن به پسرهای مقدس و معنوی ماست. همون طور که میدونیم جریمه ها فقط واسه دخترا نوشته میشه. چرا که مسئولان از پاکی روح پسرها و مردهای ما اطمینان کامل رو دارن. اگه هم پسری یه موقع رو دختر بدحجابی زوم میکنه و به ظاهر هوش و حواسش میره نباید اشتباه کنیم که پسر داره به دختر نگاه میکنه ها. اصلا اینجوری نیست.

 

6- این طرح علاوه بر پیشرفت اجتماعی باعث رفاه بیشتر اقتصادی هم میشه. اشتغال زایی که از این طرح عظیم ملی به دست میاد خیلی بیشتر از حد تصوره.فرض کنید ما چقدر در کشور پارک داریم و هر پارکی به حداقل 6 مامور برای اسلامی و معنوی شدن نیاز داره. هر گروهی دو تا ماشین حمل مجرم سمج میخواد. فکر کن !!! چقدر کار.

 

7- این طرح با افکار اسپرینکویی ما کمی مغایرت داره. ما چند مورد پیشنهاد داریم که این طرح با قوت و اقتدار بالاتری انجام بشه. پیشنهادات ما به شرح زیر است :

 

الف) به نظر ما خلاف هایی که توی این طرح اومده کامل نیست. مثلا مورد اول میبینیم نوشته عینک بالای سر. به نظر ما عینک ریز چانه هم خلاف بزرگیه. در این مدل عینک از گوش تا زیر چانه فرد مذبور کشیده میشه که فضای مقدس جامعه رو خراب میکنه.

 

ب) مورد بعدی مانتوی کوتاه. قانون باید کاملا معین کنه که کوتاه یعنی چی و برای اون هم درجاتی قایل بشه و جریمه های مختلف. مثلا زیر زانو و بالای زانو و روی زانو و ... . همچنین طرح در روزای زمستان کم میاره. چکمه و کلاه و دستکش و ... فعلا جرم محسوب نمیشه در حالی که خلاف بزرگیه و پسرهای پاک و مقدس جامعه مارو  از راه به در میکنه.

 

ج) مورد دیگه مانتوی روشن. به نظر ما نه تنها مانتوی روشن بلکه مانتوی رنگی جرم محسوب میشه. مانتو باید رنگش اسلامی باشه. سیاه و قهوه ای و سرمه ای. تمام.

 

د) و اما لاک. توضیحات مربوطه در قانون کافی نیست. مثلا فرض کنید یه دختر خانوم مجرمی لاک زده و بعد روش ستاره گذاشته. اون وقت تکلیف چیه؟ یا پارو از جرم فراتر گذاشته و جنایت کرده. چجوری؟ این جوری که یکی در میان لاک زده. بعد اون ناخن هایی که لاک نزده ستاره گذاشته. یا اصلا رنگ لاکی که زده برای ناخن های مختلف فرق داشته باشه. اصلا یه کمبود مهم قانون در مورد ناخن های پاست. قانون باید در مورد لاک کاری کردن ناخن های پا هم قوانینی تصویب کنه.

 

ه) موی روشن هم خیلی کلی گفته شده. اگه مو یه دست روشن باشه یه حرفیه. تازه درجه روشن بودن هم متفاوته. اگه یه تیکه از مو روشن باشه یه چیز دیگه هستش. در این صورت درجه بندی میزان جرم انجام شده برمیگرده به این که کدام قسمت روشنه.

یه چیز دیگه در مورد موی روشن وجود داره. اونم اینه که شاید خانومی به طور مادر زاد موی سرش روشنه. تکلیف چیه؟ جواب روشنه. ایشون از بدو تولد مجرم به دنیا میان و کاریش نمیشه کرد.

 

و) مورد آخر سولاریوم پوست. اینم باید شفاف سازی بشه. برنزه شدن به 2 صورت انجام میشه. یکی طبیعی که طرف میره جلوی آفتاب و برنزه میشه و اون یکی با دستگاه. طبیعی برنزه شدن هم به دو صورته. یا خواسته و با اراده شخص و یا نا خواسته و به دلیل در مجاور آفتاب بودن. اگه نا خواسته انجام بشه جرمی نیست. اگه با اراده و در زیر نور طبیعی شده باشه جرمه. ولی اگه با دستگاه برنزه شده باشه دیگه حرف جنایت وسطه و شیطان رجیم در این صورت از 16 نقطه بر انسان وارد میشه.

 

ز) این مورد آخری (سولاریوم اگه در مناطق محروم سفت و سخت تر انجام بشه بهتره. چون مردم این مناطق که اکثرا گرمسیر هستند، نا خواسته سولاریوم شدن رفته پی کارش. با پول جریمه هایی که جمع میشه میشه به اقتصاد این مناطق محروم کمک کرد و مردم این مناطق رفاه رو احساس کنن.

 

8- افکار اسپرینکویی ما در مورد برگ جریمه هم چند تا پیشنهاد داره.

 

الف) به جای کلمه "نوع جرم" باید نوشته بشه "نوع جنایت". چون این کارا و بدحجابی ها جنایت محسوب میشه. چرا که فضای فوق العاده معنوی جامعه در این صورت شیطانی و غیر خدایی میشه.

 

ب) مورد بعدی در مورد عکس اون خانمی که توی برگه انداخته شده و زیرش نوشته "حجاب گوهر ناب". اول این که روسری این خانم رنگش روشنه و اسلامی (سیاه و قهوه ای و سرمه ای) نیست. دوم این که این خانوم ابرو برداشته و طبق رسوم اسلامی ما این کار کمتر از جنایت نیست. در کل باید بگم با رویت این عکس شیطان از 4 جا بر انسان وارد میشه. حالا شاید بگین چرا 4 جا. دو مورد که بالا گفتم. مورد دیگه در مورد چشمای خانومه. توضیحش سخته. میگذریم.

 

ج) یه چیز هم در مورد نوع پرداخت بگم. در کل 3 نمونه پرداخت پیشبینی شده. نقدی و قسطی و چک. با دو موردش کاری ندارم فقط میخوام در مورد قسطی یه شفاف سازی بشه. اقساط باید چند ماهه باشه؟ اگه قبل از پرداخت کامل اقساط وام (گفتم قسط یاد وام افتادم. همون جریمه) اول اقساط بعدی اضافه بشه تکلیف چیه؟ اگه توی پرداخت اقساط دیرکردی بشه چی میشه؟ به ازای هر روز تاخیر چند درصد اضافه میشه؟ اقساط پیش پرداخت هم دارن یا نه؟

 اینا مواریدن که باید مسئولان شفاف سازی کنن.

 

 

در پایان امیدواریم با وضع این گونه قوانین مردم پسند و اجتماعی به درجات عالی برسیم و پوز شیطان رجیم رو به خاک بمالیم.

 

و در آخر انزجار خود را از استکبار جهانی به خصوص آمریکای جهان خوار اعلام میداریم 

 

با تشکر

ستاد مقابله با حوادث غیر مترقبه (وابسته به گروه ارشاد اسپرینکو)

 
طبقه بندی: مطالب برتر،  طنز،  فرهنگی،  اجتماعی، 
برچسب ها: بدحجابی، حجاب و عفاف، جریمه نامه، تحلیل اسپرینکویی،
SPRINCO


http://io.gamgos.net/activation/WL1QJFSD2KCFurhbT5Sc8XmbimCR8PiBbKgjkcwAAmyQlgHB8ujh3Q-c-c
موضوعات
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نویسندگان
پیوند ها
ابر برچسب ها
دوستان ما
آمار سایت
بازدیدهای امروز : بار
بازدیدهای دیروز : بار
كل بازدیدها : بار
تعداد نویسندگان : نفر
كل مطالب : عدد
مطالب ما
GPS
قالب وبلاگ